HAKKIMIZDA

İyi Koordine Edilmiş Harika Bir Ekip

Yaptığımız İşi Seviyoruz

Biz Hergün yepyeni taptaze bir Aşk ile size daha mükemmel ürünler yapıyoruz.

İş Ahlakımız

Bizi Tanımlayan Kelimeler:

Dürüst,Güvenilir ve Kaliteli Hizmet 

GÖRÜNEN ŞIK TASARIM

Hakkımızda

Bilwood, temelinde tutku ve heyecanla başlayan, özenle tasarlanan ve üretilen, ağaç ve ahşap işlerine farklı bir vizyon katarak evinizde ve ofisinizde doğaya ait en doğal dokuyu hissetmenizi sağlayan, şık ve samimi ürünlere sahip bir ahşap tasarım ve üretim markasıdır.

Bilwood, Kahramanmaraş’ta 2007 yılında kuruldu. 2007 yılında küçük ve mütevazi bir atölyede hobi olarak başladığımız işimizi geliştirerek sadece yurtiçi değil aynı zamanda bir çok Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde de adından söz ettirmeyi başarmıştır.
Kurulduğu yıllarda ahşap mutfak gereçleri ve hediyelik eşyalar üreten firmamız bu alanda yıllık 150 bin adet üretimi ile Türkiye’de sektöründe lider bir kuruluş oldu. Özellikle ahşap mutfak ürünleri alanında kendi ürettiğimiz ve modellediğimiz ürünler sektörde en çok satan ürünler listesine girmeyi başardı.

Gittikçe daha fazla insanın şirketimiz ve ürettiğimiz ürünler hakkında keşfettiği birçok özelliği sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Firmamızda herkes sürekli olarak en kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. En son teknolojiye sahip üretim tesislerimizde en iyi malzemeleri, en güçlü ürünleri ve etkili tasarımı kullanarak en güvenli, en güçlü ve estetik açıdan en güzel ahşap ürünleri üretmeyi taahhüt ediyoruz.

Doğadan, kaynağından elde ettiğimiz endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaçları kendi tesislerimizde işliyor ve yine kendi tasarım ofislerimizde tasarladığımız ürün, desen ve koleksiyonlarımızla siz değerli müşterilerimize en nadide ürünlerimizi ulaştırmak için çalışıyoruz. Doğaya ve insana olan saygımızın bir gereği olarak ürünlerimizde herhangi bir kimyasal madde kullanmıyoruz. Tüm ürünlerimiz gıdayla temasa uygundur.
Aynı zamanda ahşap kullanımının düşük karbonlu yaşam tarzına ve iklim değişikliğine katkısının büyük olduğunu asla unutmuyoruz. Sosyal sorumluluğumuz gereği ahşap kullanımının önemine değiniyor ve ahşap kullanımını her alanda teşvik ediyoruz. Çocuklarımıza ve geleceğimize daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için çalışıyoruz.

Bilwood olarak ana misyonumuz, insan hayatını önemseyen, yaşam standartları yüksek, güvenli ürünlerden oluşan ve çevreye saygılı yaşam alanlarımızın oluşmasına katkıda bulunan bir çözüm ortağı olmaktır.

Ayrıntılı ürün açıklamaları, ahşap mutfak tasarımları, sertifikalı güvenlik standartları, olağanüstü yardım ve tavsiye ile hazır bekleyen birinci sınıf bir müşteri hizmetleri ekibimiz ile mümkün olan en iyi alışveriş deneyimine sahip olmanızı sağlamak için ekibimizle beraber çalışıyoruz. İletişim kanallarımızda otomatik bir yanıtlama hizmeti ile karşılaşmayacaksınız, sadece yardım etmeye hazır gerçek bilgili bir ekip üyesi ile iletişime geçeceksiniz. Müşterilerimizin olumlu geri bildirimleri, sıkı çalışma için motivasyonumuz ve ödülümüzdür.

Müşterilerimizin söyledikleri, sürekli gelişmemiz için bize ilham verir ve bizi motive eder. Tüm istek, öneri ve şikayetleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
Bilwood 2021 Rakamları

Tamamen Yerli Üretim

2010
Yıllık Üretim
2000
Yıllık İhracat
190
Şirket Logo'lu Ürünler
2
İşletme
21
Mutlu Müşteri
750
Tamamlanan Proje
Videoyu oynat

TRT Çukurova Radyosu

Trt Çukurova Radyosunda Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Bilgiç Açıklamalarda bulundu. Ahşap ve Yerli Üretim Teşviki ile dopdolu bir yayın gerçekleşti.

Videoyu oynat

TRT Haber Ulusal Mecra'da Biz

Trt Haber Kuşağında Bilsan Ahşap İle ilgili Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Bilgiç Şirket ve Markamız Hakkında Açıklamalarda Bulundu.